• هتل و تالار پذیرایی
  هتل دارای 23 اتاق که شامل اتاق های vip، اتاق های connected و اتاق های 2، 3 و 4 تخته می باشد.
 • محوطه داخلی
  محوطه داخلی
 • محوطه داخلی
  محوطه داخلی
 • لابی هتل
  لابی هتل
 • مجموعه هتل در چهار طبقه از جمله:


  طبقه همکف: شامل پذیرش، لابی و کافی شاپ، آشپرخانه مرکزی، سردخانه ها و فضای بازی کودکان قابل دسترسی از محوطه 
  طبقه اول: شامل تالار به مساحت 1200 متر مربع 
  طبقه دوم: شامل صبحانه خوری و رستوران، اتاق ها
  طبقه سوم: پشت بام و باغ رویایی عروس


  زیربنای مجموعه هتل حدود 4064 مترمربع می باشد، هتل دارای 23 اتاق که شامل اتاق های vip، اتاق های connected و اتاق های 2، 3 و 4 تخته می باشد.
  هتل دارای لابی بسیار زیبا و بزرگ با معماری کلاسیک طراحی گردیده تا نفیس ترین فضا را در ارائه خدمات به مشتریان به عمل آورد.

  در ضلع غربی و شرقی هتل چهار راه پله به همراه 4 دستگاه آسانسور اجرا گردیده که شرایط خوبی را برای ورود و خروج به فضا های مختلف در نظر گرفته شده. آسانسور های این مجموعه نیز از نوع جک هیدرولیکی همراه با VRF و برق اضطراری می باشند.

  صبحانه خوری مجلل هتل دارای سرمایش و گرمایش مرکزی و دوربین مداربسته، مبلمان کلاسیک کانتر برای سرویس دهی و سرویس عمومی می باشد.کف راهروهای هتل از سنگ درجه یک تراورتنی پوشیده شده و از موکت های با کیفیت در اتاق های هتل استفاده خواهد شد.
  اتاق ها دارای سرویس حمام و توالت، کمد دیواری، تخت های چوبی، تلویزیون، یخچال، سرویس چوبی میزعسلی، صندلی، مبل راحتی و جا کفشی و ..... می باشد، تمام اتاق ها دارای سیستم BMS و اسمارتینگ برای هوشمند سازی می باشد تا در ها و سیستم سرمایش و گرمایش و نورپردازی و ..... به صورت کاملا بروز و با بازدهی بالا مورد استفاده قرار گیرند.سیستم سرمایش و گرمایش مجموعه هتل از نوع چیلر هواخنک به ظرفیت 130 تن تبرید مجهز به تهویه مطبوع هواساز 10000 cfm می باشد، لوله کشی های فلزی آن با ضخیم ترین لوله های شرکت سپاهان اصفهان و عایق بندی مل و ماستیک اجرا گردیده که در نهایت با اتصال به 79 دستگاه فن کویل کانالی وظیفه تهویه مطبوع در هتل را انجام می دهند.