• رستوران و فودکورت
  رستوران و فودکورت با معماری کلاسیک با مساحت 800 متر مربع رستوران و 1700 مترمربع روف گاردن و سرو غذا های ایرانی و فرنگی.
 • نمای داخلی رستوران و فودکورت
  نمای داخلی رستوران و فودکورت
 • نمای داخلی رستوران و فودکورت
  نمای داخلی رستوران و فودکورت
 • رستوران و فودکورت
  رستوران و فودکورت
 • رستوران و فودکورت


  رستوران و فودکورت مستقر در طبقه دوم و بال غربی مجموعه تجاری دارای مساحت 800 متر مربع رستوران و 1700 مترمربع روف گاردن می باشد، در این فضا غذا های ایرانی و فرنگی سرو می گردد.
  رستوران دارای معماری کلاسیک می باشد که در آن از انواع گچ بری ها و نقاشی ها و لوستر ها برای زیبایی استفاده شده، میز و صندلی ها از جنس پلیمر با کیفیت بوده تا هم از لحاظ ایمنی و راحتی و انعطاف پذیری مناسب باشند و هم قابلیت بروز رسانی در سال های آتی را داشته باشند. رستوران دارای آشپزخانه با به روزترین تجهیزات پخت و تهیه غذل و سردخانه های فول سایز می باشد که توسط یکی از بزرگترین شرکت های مادر تخصصی در خصوص تامین تجهیزات آشپزخانه تامین می گردد.
  کف رستوران از سنگ با کیفیت پوشیده شده، فضاهای مختلفی در رستوران در نظر گرفته شده از قبیل دو فضای vip برای دید مستقیم به دریاچه که منحصر به فرد می باشد و نیز سن اجرای زنده و سه آسانسور هیدرولیکی که به رستوران منتهی می گردد که یکی از این سه آسانسور منحصرا و مستقیم بدون توقف در طبقات از ورودی اصلی پاساژ وارد رستوران می شود.
  سیستم سرمایش و گرمایش و تهویه مطبوع رستوران از چیلر ایتالیایی – سوئدیهواخنک 40 تن تبرید به همراه تهویه مطبوع بسیار عالی تشکیل شده که برای انتقال سرما و گرما از بهترین نوع متریال در کانال و عایق بندی آن استفاده شده و 12 دستگاه فن کویل کانالی وظیفه تهویه مطبوع رستوران را بر عهده دارند.
  تمامی امکانات نظیر سردخانه ها، اتاقهای مدیریت و کارگری، سرویس مخصوص پرسنل، سرویس های لوکس زنانه و مردانه، آشپرخانه بزرگ و .... پیش بینی گردیده است.
  رستوران دارای زیر شاخه اصلی فود کورت ها می باشد که انواع غذاهای فرنگی و فست فود را ساپورت می کند.
  در فضای روف گاردن یکی از بهترین شرکت های اجرایی فضای سبز در کشور مشغول به اجرای پروژه بوده که بنا به ادعا بزرگترین روف گاردن اجرا شده در کشور مربوط به پروژه وارنا در گنبد می باشد.
  در این فضا انواع فلاور باکس ها، دیوار های سبز، مسیر های زیبا برای عبور و نورپردازی های زیبا، سالن سرو غذا با سرمایش و گرمایش و تهویه مطبوع و نیز بسیاری فضاهای جالب برای نشستن عموم اجرا کرده است.
  دو ورودی اصلی برای مجموعه روف گاردن در نظر گرفته شده است، یکی از رستوران و دیگری از طریق آسانسور هیدرولیکی انتهای بال غربی می باشد. تمامی فضای روف گاردن دارای مناظر زیبا برای لذت عموم از لحظاتی که در آن هستند طراحی گردیده است.
  در فضای پشت بام و روف گاردن، وضعیت قرارگیری موتور های اسپیلت ها با بهترین طرح و معماری جانمایی گردیده تا خللی در معماری فضای زیبای پشت بام رخ ندهد. 
  روف گاردن اجرایی پروژه وارنا بزرگترین روف گاردن در سطح کشور و نیز فضای سبز محوطه این مجموعه که دارای 4300 متر مربع زیربناست بزرگترین فضای سبز در کل پروژه های کشور می باشد.
  سیستم سپتینگ خروجی از مجموعه رستوران و فود کورت پس از ورود به منابع ذخیره پلی اتیلنی توسط دستگاه های سختی گیر تصفیه شده و چربی گیری شده و طی چند مرحله تصفیه و کلرزنی قابلیت استفاده مجدد جهت آبیاری و باغبانی فضای سبز مجموعه می باشد.